dlaczego warto wybrać Drev-Mex?

Jesteśmy firmą, która zawsze myśli o swoich Klientach, stale rozwija i uatrakcyjnia swoją ofertę, tak, aby jak najlepiej dostosować ją do potrzeb Klientów. 

Bardzo poważnie traktujemy swoje zobowiązania i bezpieczeństwo naszych Klientów. I tak jak dom buduje się od fundamentów , tak nasze relacje z Klientami opieramy na solidnych podstawach. Nasze standardy oparte są na zasadzie równości Stron.

Dzięki wysokim kwalifikacjom zawodowym i wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, zdobytym certyfikatom, jak również wyposażeniu w odpowiedni sprzęt niezbędny do prawidłowego wykonywania prac, dokładności i solidności, usługi oferowane przez naszą firmę realizowane są szybko, precyzyjnie, zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Jakość naszych prac potwierdzają liczne referencje uzyskane od naszych Klientów, dla których realizowaliśmy zlecenia. Używamy materiałów najwyższej jakości, których producenci należą do ścisłej czołówki europejskiej.  Nasza konstrukcja uznawana jest za wzór wykonawstwa i technologii, spełnia wszystkie normy i parametry.

Współpracujemy bezpośrednio z wieloma producentami materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wszystkie wyroby są dopuszczone do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadają atesty techniczne oraz higieniczne. Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Dbamy o pieniądze naszych Klientów. Stosujemy zasady rzetelnej wyceny - jednoznacznie i ostatecznie określone ceny, płatności według planu odniesionego od precyzyjnie zdefiniowanych etapów realizacji, a wszystko to w sposób łatwy do skontrolowania.

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu, a każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie Klienta jest naszym celem.

Formularz kontaktowy

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron